A+ / A- / RSS

Vyberte jazyk:
TOPlist

 
Kultura v Písku:
Leden 2018

JAZZ WORLD PHOTO 2017 - výstava

Galerie Portyč
do 28. 1. 2018

měsíční přehled


Regionální výročí:
Leden 2018

Karel Michl

spisovatel, kulturní historik a vlastivědný publicista, učitel

120. výročí  narození

Celý článek...

Home Katalogy a databáze On-line katalog Carmen
On-line katalog Carmen

Vyhledávání v databázi knih, časopisů, AV médií, hudebnin.

OPAC.2.0 je nástupcem klasického WWW katalogu. Nové přátelské prostředí  umožňuje vyhledávat informace o knihách, časopisech a dalších dokumentech v celém knihovním fondu.

Vyhledávání v on-line katalogu jednoduše začnete napsáním vyhledávaného slova do vstupního pole a stisknutím tlačítka Hledej. OPAC 2.0 je jako vyhledávací nástroje Google nebo Yahoo!, již nemusíte vyplňovat vstupní pole Autor, Titul nebo Klíčové slovo.
 
Každý čtenář knihovny je majitelem vlastního čtenářského konta, kde může sledovat stav a historii výpůjček, přehled rezervací, platby, upomínky. Můžete si změnit heslo pro přihlášení, změnit osobní údaje, které jste uvedli při registraci, zadat elektronickou adresu, kam vám mají být odesílány zprávy z knihovny (rezervace, upomínky apod.).
 
Registrovaný čtenář může provádět rezervace vyhledaných dokumentů, vyjadřovat se v diskusi k jednotlivým dokumentům, hodnotit dokumenty
 
On-line katalog umožňuje díky technologii RSS sledovat přidané tituly do katalogu, aniž byste museli opětovně katalog navštěvovat a vyhledávat vámi žádané informace.

 

>> VSTUP DO KATALOGU <<

Aktualizováno Úterý, 21 Březen 2017 11:43