A+ / A- / RSS

Vyberte jazyk:
TOPlist

 
Kultura v Písku:
Říjen 2018

1918 – rok založení republiky: výstava ke stému výročí založení samostatného státu.
1. 10. - 31. 10.  2018
Městská knihovna Písek¨Regionální výročí:
Prosinec 2018

Karel Kuffner

psychiatr

Celý článek...

Home Katalogy a databáze On-line katalog Carmen
On-line katalog Carmen

Vyhledávání v databázi knih, časopisů, AV médií, hudebnin.

OPAC.2.0 je nástupcem klasického WWW katalogu. Nové přátelské prostředí  umožňuje vyhledávat informace o knihách, časopisech a dalších dokumentech v celém knihovním fondu.

Vyhledávání v on-line katalogu jednoduše začnete napsáním vyhledávaného slova do vstupního pole a stisknutím tlačítka Hledej. OPAC 2.0 je jako vyhledávací nástroje Google nebo Yahoo!, již nemusíte vyplňovat vstupní pole Autor, Titul nebo Klíčové slovo.
 
Každý čtenář knihovny je majitelem vlastního čtenářského konta, kde může sledovat stav a historii výpůjček, přehled rezervací, platby, upomínky. Můžete si změnit heslo pro přihlášení, změnit osobní údaje, které jste uvedli při registraci, zadat elektronickou adresu, kam vám mají být odesílány zprávy z knihovny (rezervace, upomínky apod.).
 
Registrovaný čtenář může provádět rezervace vyhledaných dokumentů, vyjadřovat se v diskusi k jednotlivým dokumentům, hodnotit dokumenty
 
On-line katalog umožňuje díky technologii RSS sledovat přidané tituly do katalogu, aniž byste museli opětovně katalog navštěvovat a vyhledávat vámi žádané informace.

 

>> VSTUP DO KATALOGU <<

Aktualizováno Úterý, 21 Březen 2017 11:43