A+ / A- / RSS

Vyberte jazyk:
TOPlist

 
Kultura v Písku:
Říjen 2018

1918 – rok založení republiky: výstava ke stému výročí založení samostatného státu.
1. 10. - 31. 10.  2018
Městská knihovna Písek¨Regionální výročí:
Prosinec 2018

Karel Kuffner

psychiatr

Celý článek...

Home Aktivity Výstavy Vše kolem nás - výstava NADĚJE Písek
Vše kolem nás - výstava NADĚJE Písek PDF Tisk Email

výstavy

NADĚJE pobočka Písek ve spolupráci s Městskou knihovnou Písek pořádá výstavu dětských obrázků, výtvarných prací  a fotografií dětských předškolních klubů.

V úterý 28. června 2016 v 15 hodin proběhne vernisáž 2. ročníku výstavy předškoláků „Vše ko-lem nás“, která bude vyvrcholením celoroční spolupráce Městské knihovny a dětí z předškolních klubů NADĚJE, které navštěvovaly celý školní rok dětské oddělení Městské knihovny, aby si s lektory knihovny společně zopakovaly probíraná témata. Setkání probíhala vždy poslední středu v měsíci.

Výstava bude probíhat od 25. června do 11. srpna 2016 v prvním patře Městské knihovny Písek.

Témata návštěv byla předem známa, děti se jimi zabývaly celý měsíc ve třech předškolních klubech NADĚJE. Učily se, upevňovaly nové poznatky, malovaly a tvořily.

Náplň setkání připravovali pracovníci knihovny Lucie Hrdličková a Lukáš Linha. Povídali si s dětmi o probíraném tématu, společně se v několika setkáních zamýšleli nad společenskými a sociálními tématy jako je např. tanec, zdraví, sport, kultura, doprava, kulturní tradice svátků,   příroda,…. Pak navazovaly různé aktivity podporující rozvoj imaginace, motoriky i sociálních kompetencí.

Hana Šefránková
NADĚJE pobočka Písek

Aktualizováno Úterý, 28 Červen 2016 09:43