A+ / A- / RSS

Vyberte jazyk:
TOPlist

 
Kultura v Písku:
Říjen 2018

1918 – rok založení republiky: výstava ke stému výročí založení samostatného státu.
1. 10. - 31. 10.  2018
Městská knihovna Písek¨Regionální výročí:
Prosinec 2018

Karel Kuffner

psychiatr

Celý článek...

Home Aktivity Pro děti
Pro děti
Nová výstava od dětí pro děti PDF Tisk Email

výstava hradů a zámků

Chcete vidět, kde bydlí princové  a princezny podle dětí ze 3. a 4. třídy Základní školy v Čížové? My už jsme je viděli, bydlí v barevných papírových fantastických hradech s vysokými věžičkami a určitě byste si je měli prohlédnout i vy. Stojí to za to.

Aktualizováno Středa, 24 Únor 2010 14:11
Celý článek...
 
Setkání se spisovatelkou PDF Tisk Email

martina drijverova

Znáte se osobně s některým z našich spisovatelů? Měli jste už možnost si srovnat své představy s tím,  jak takový úspěšný spisovatel vypadá? Žáci osmých tříd ZŠ E. Beneše v Písku na tuto otázku mohou odpovědět: „Ano“.

Aktualizováno Středa, 10 Únor 2010 13:23
Celý článek...
 
Výtvarné výstavy dětí v knihovně PDF Tisk Email

A.ŽáčkováJiž od května loňského roku se dětské oddělení naší knihovny pyšní originální výzdobou, kterou zajišťují talentované písecké děti. Každý měsíc měl u nás  výstavu mladý umělec nebo umělkyně se svými výtvarnými pracemi nebo s keramikou.

Aktualizováno Středa, 13 Leden 2010 15:36
Celý článek...
 
Škola naruby PDF Tisk Email

škola naruby

Je to akce, kterou chceme oslovit nejen děti, ale hlavně jejich rodiče, prarodiče a další dospělé, kteří mají smysl pro humor a jsou ochotni věnovat dětem svůj čas. Vycházeli jsme ze skutečnosti, že děti si velice rády hrají na školu a připravili jsme pro ně deníčky. Do nich si děti zapíší, co jim rodiče četli a jak dlouho. 

Aktualizováno Pondělí, 11 Leden 2010 14:52
Celý článek...
 
Nová výstava v dětském oddělení PDF Tisk Email

plakát výstavy v dětskémV prosinci 2009 a lednu 2010 můžete při návštěvě dětského oddělení knihovny obdivovat nádherné obrazy a keramiku další nadané písecké žákyně Andreji Slabé.

Aktualizováno Úterý, 15 Prosinec 2009 10:53
Celý článek...
 
Připravujeme knihovnický web pro děti PDF Tisk Email

 title=Naši malí čtenáři budou mít  brzy svoji vlastní webovou stránku, kde kromě důležitých informací budou moci soutěžit, vyplňovat zajímavé kvízy nebo se ptát knihovnic apod.

Vyhlašujeme proto soutěž!!!! Zúčastnit se mohou malí i velcí čtenáři.
Pomozte nám vymyslet  originální název pro dětský web naší knihovny. Nápady můžete napsat v dětském oddělení na připravené lístečky nebo posílat e-mailem. Nejlepší název bude odměněn. Soutěž ukončíme 31. ledna 2010.  

Aktualizováno Pátek, 11 Prosinec 2009 12:24
 
Celé Česko čte dětem PDF Tisk Email

cteni MěK Písek se zapojila do celostátního projektu Celé Česko čte dětem. Pro naše malé čtenáře máme v dětském oddělení připravené deníčky  Škola naruby. Děti do deníčku známkují svou rodinu za to, jak a co jim četla. Projekt bude zakončen v květnu a nejlepší „čtecí“ rodiny budou odměněny.

Aktualizováno Čtvrtek, 10 Prosinec 2009 11:22
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL